איך לקנות בלי לטעות

כולנו יודעות לקנות. וגם כולנו עושות טעויות. החוכמה בלקנות בחנות וירטואלית, זה להכיר את עצמך. את הטוב את הרע וגם את המכוער. אז לחצי על התמונה כדי לקבל טיפים מצוינים מנשים שרק קונות בחנויות וירטואליות, על איך להצליח לקנות מבלי לטעות - רק עם הטוב, בלי הרע והמכוער.

למכור לנו בגדים

כמה פעמיים פתחת את הארון ואמרת ``די, חייבים כבר להעיף בגדים``, אז בדיוק בשביל זה אנחנו פה. שמנת? רזית? קנית סתם? קיבלת מתנה? הגיע הזמן להעיף את הבגדים שסתם יושבים בארון ולוקחים מקום. לחצי על התמונה וקראי איך אנחנו עובדים, ואיך את יכולים גם למחזר וגם לעשות מזה כסף.

מי אנחנו?

אנחנו צ'אי בוטיק יד שניה. חנות יד שניה שקיימת ונושמת אופנת יד שניה כבר 14 שנים. ישבנו ברחוב אחוזה ברעננה, וזו האחות הקטנה שלנו ניתי בת 10. נעים מאוד.

לפני שנה סגרתי את החנות הפיזית (האונליין המשיך לעבוד), ונסעתי להגשים חלום וזה לטייל בעולם. הקורונה הפסיקה לי את הטיול באמצע, ונאלצתי לחזור לארץ שאני עדיין חולמת על הטיול…

בגלל הזמנים הקשים בארץ, החנות הפיזית לא נפתחה שוב, אבל האונליין ממשיך בכל הכוח עם פריטים שווים מחנויות אופנה מובילות מהארץ ומחוץ לארץ, וינטג' מקומי ומברלין, מותגי על, בגדי מעצבים מהארץ ומחו"ל, נעלים ואקססוריז.

כן, אנחנו חנות יד שניה, אבל רגע רגע אל תפחדי ואל תלכי, תמשיכי לקרוא – מבטיחה לך שיהיה לך שווה, מקסימום בזבזת חצי דקה מהחיים – אבל למדת משהו חדש.

את היתרונות ביד שניה, נראה לי שהיום כבר כולם מבינים.

מותגים שווים במחירים שפויים, מי לא אוהב? מיחזור של בגדים, מי לא בעניין?

אז גם חסכנו כסף וגם עזרנו לכדור הארץ וגם עשינו את זה בשקט שלנו מהבית.

וכן, בואי נדבר על המחירים – כי זה ממש חשוב. המחירים שלנו הם שפויים עד שפויים פלוס פלוס.

פה באתר תמצאי עשרות פריטי יד שניה שווים מכל הזמנים – שכל פריט הוא אחד וייחודי. אנחנו בוחרים לחנות רק בגדים טובים איכותיים אופנתיים ומיוחדים.

אנחנו גם קונים בגדים יד שניה או את הבגדים המשומשים שלכם. קראי בדף "למכור לנו בגדים" איך זה עובד.

אז לא היה שווה לקרוא עד כאן? אני דיברתי מספיק, עכשיו לכי תחטטי באתר, ותכירי עולם חדש מלא בדברים טובים.

ואם את לא מאלו שקונות מבלי למדוד, את מוזמנת להגיע לסטודיו שלנו ברמת השרון. אנחנו פותחים למכירה ברמת השרון בערך אחת לחודש. מוזמנת לעקוב אחרי התאריכים בדף סטודיו.

החנות מקבלת פריטים חדשים כל יום, ואנחנו מעלים פריטים לאונליין כמעט כל יום.

שיהיה לך חיטוט נעים! 🙂

הצוות שלנו

חזרה לתחילת הדף